Zdalny programista Front-end ( Velocity, JQuery )

praca it: etat dla TMECC / Polska

Tagi: Programista Javascript JQuery Velocity

TMECC Sp. z o.o. jest dostawcą kompleksowych rozwiązań IT do krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Zajmujemy się budową oraz utrzymaniem platform internetowych. Zainteresowanie naszymi serwisami oraz troska o zadowolenie użytkowników są dla nas motorem do ciągłego rozwoju.

W związku z prowadzonym obecnie projektem poszukujemy pracowników na stanowisko zdalny programista Front End

Zakres obowiązków :

  • Przystosowanie aktualnych szablonów VM ( Velocity ) pod nowy layout
  • Tworzenie oraz zmiany aktualnych skryptów JS, korzystając z biblotek JQuery
  • Implementacja nowych szablonów do aktualnego serwisu.

Wymagania :

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy w charakterze Front-end developera
  • Bardzo dobra znajomość JQuery oraz praktyczna znajomość pluginów JQuery
  • Doświadczenie w pracy z Velocity oraz w pracy ze środowiskiem Java
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją typu JavaDoc
  • Bardzo dobra znajomość znajomość HTML, CSS, JS
  • Doświadczenie w praktycznym wykorzystaniu narzędzi developerskich: Eclipse, SVN

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-11-25
Wyświetlona: 6082 razy