Artysta 3d, wizualizacje architektury - praca zdalna

praca it: etat dla Ademchic / Cała Polska

Tagi: 3D grafik artysta architektura

Pracownia Architektoniczna poszukuje do stałej zdalnej współpracy freelancerów grafików 3d, architektów, studentów do wizualizacji architektonicznych zewnętrznych i wewnętrznych.

Konieczne doświadczenie w przygotowywaniu wizualizacji architektonicznych, umiejętność czytania rysunków technicznych, szczegółowość i dokładność.

Szukamy dwoch freelancerow ktorzy beda z nami wspolpracowac na pelny etat. Wiekszosc naszej druzyny jest w Anglii ale mamy tez ludzi na Filipinach i w Rosji – bedziesz pracowal z miedzynarodowa grupa profesjonalistow ktorzy uwielbiaja to co robia i lubia pracowac zdalnie!

Zakres obowiązków: tworzenie fotorealistycznych wizualizacji architektonicznych (3ds MAX, SketchUp + V-ray). Mamy bardzo wysokie wymagania co do jakosci i do realistycznego wygladu, wiec tylko najlepsi zakwalifikuja sie dalej.

Wymagania:
- znajomość programów graficznych 3D (3ds MAX, Sketchup + V-Ray)
- doskonała znajomość narzędzi z pakietu Adobe, Photoshop, Illustrator
- umiejętność samodzielnej organizacji pracy, sumienność i terminowość
- nie wymagamy doświadczenia, jedynie zaangażowania i portfolio
- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczna
Oferujemy:
- stałą zarobki
- atrakcyjne wynagrodzenie (5 tys. – 7tys miesiecznie w zaleznosci od doswiaczenia)
- praca w przyjaznej atmosferze

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Rozliczanie na podstawie faktury.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2019-07-29
Wyświetlona: 7381 razy